ANTRENÖR

SERPİL BALDEMİR

Serpil-Baldemir1981 Eskişehir doğumlu olup; İlk, orta ve lise eğitimini Eskişehir'de, üniversite eğitiminide Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulunda tamamlamıştır.

Spor hayatına cimnastik ve hentbol branşıyla çok küçük yaşlarda başlayan Baldemir hentbol branşına uzun yıllar profesyonel sporcu, antrenör ve hakem olarak hizmet etmiştir. Uluslararası Sherborne Gelişimsel Hareket Eğitimi uzmanı olup, aynı zamanda dernek kurucularındandır. Çağdaş Drama Derneği üyesi ve yaratıcı drama lideridir.
2008 yılında kurulan Başarı Spor Kulübü kurucu ve antrenörlerindendir. Türkiye Cimnastik Federasyonu bünyesinde bulunan step-aerobik ve Pilates branşlarında eğitimlerde veren Serpil Baldemir kulübümüzde genel Cimnastik Hareket Eğitimi derslerine girmekte ve kıdemli ritmik cimnastik antrenörü olarak yarışma ve performans sporcuları yetiştirmektedir.

Kendisi gibi antrenör olan Şükrü Baldemir ile evli ve Aden isminde kız çocukları vardır.

ŞÜKRÜ BALDEMİR

Şükrü-BaldemirŞükrü Baldemir 1980 Adıyaman doğumlu olup aslen Nevşehirlidir... Gazi Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunudur.

Artistik cimnastik, genel cimnastik hareket eğitimi, yüzme ve atletizm branşlarında kıdemli antrenörlük, triatlon branşında da hakemlik yapmaktadır.

Başarı Spor Kulübü bünyesinde artistik cimnastik ve yüzme branşlarında sporcuda yetiştiren Şükrü Baldemir aynı zamanda kulüp kurucularından ve kulüp müdürü olarak görevine devam etmektedir. Kendisi gibi kurucu ve antrenör olan Serpil Baldemir ile evli olup Aden isminde bir kız çocuğu babasıdır.