HAKKIMIZDA

spor-kulübü-antalyaBaşarı Spor Kulübü; 2008 yılında Antalya'da kurulmuş olup, 14 yıldır çeşitli sportif branşlarda hizmet vermektedir. Bünyesinde bulunan; Genel Cimnastik Hareket Eğitimi, Ritmik Cimnastik, Artistik Cimnastik, Cimnastik Balesi, Modern Dans, Halkoyunları, hentbol, Atletizm ve Yüzme branşları ile alt yapı ve performans sporcuları yetiştirerek, milli takımlara sporcu hazırlamaktadır.

Kulübümüz "HER YAŞTA SPOR, DAİMA SPOR" ilkesiyle yola çıktığı günden bugüne kadar; Atatürk ilke ve inkilaplarına bağlı, binlerce çocuğun ve yetişkinin fikren ve bedenen üstün özelliklerle donatılması, spor ahlak ve disiplinini kazanmaları, sporu seven ve sporun ilerleyen zamanlarda yaşam felsefesi haline dönüşmesi gerektiği bilincini yaymaya çalışan, özgüveni olan sosyal bireyler ve nesiller yetiştirmek amacındadır.

Bunların yanı sıra herkesin spor yapmasına olanak sağlayacak eşit fırsatların verilebilmesi adına yapılan sosyal sorumluluk projeleri, organizasyonlar, turnuvalar, kamplar ile de her geçen yıl adından söz ettiren kulübümüz, emin ve kararlı adımlarla marka olma yolunda ilerlemektedir.